/images/Login/login_left5.png
نام کاربری   کلمۀ رمز              
/images/Login/login_right5.png
‮گرافیک کم‮
  
تنظیم با
ترتیب تنظیم

 

داستان:

داستان و حکایت یکی از مؤثرترین شیوه‌ها برای بیان حقایق است. عیسی مسیح به کرات از این ابراز استفاده می‌کرد و برخی از عمیق‌ترین حقایق پادشاهی خدا به این شیوه یعنی در قالب مثل‌های مسیح بیان شده است. این بخش فرصتی است گرانبها برای آشنایی با داستان‌سرایان مسیحی و پند آموختن از تجربیات آن‌ها.

برای رفتن به بخش داستان لطفاً اینجا کلیک کنید.

 

کوتاه و خواندنی:

همانطور که از نام این قسمت پیدا است، قسمت‌هایی از سخنان جالب و در عین‌حال کوتاهِ بزرگان مسیحی گلچین شده است تا مشوقی باشد در زندگی روحانی هر فرد مسیحی.

برای رفتن به بخش کوتاه و خواندنی لطفاً اینجا کلیک کنید.

 

شعر:

شعر و شاعری جز‌ء جدایی‌ناپذیر زندگی ایرانی است و از افتخارات فرهنگ کشور ما به‌شمار می‌رود. چه خوبست که مسیحیان ایرانی نیز به فرهنگ خود وفادار بمانند و با استفاده از زبان شعر کار گرانبهایی را که مسیح برای ایرانیان انجام داده است بازگو نمایند. در این بخش اشعاری زیبا از هموطنان مسیحی از نظر خوانندگان عزیز می‌گذرد.

 برای رفتن به بخش شعر لطفاً اینجا کلیک کنید.

 

  
marker_left1marker_right

 
 
 
برای دیدن کاتالوگ ایلام و تهیۀ منابع مسیحی لطفاً اینجا کلیک کنید
 
کلیۀ حقوق مربوط به این وب‌سایت برای سازمان ایلام محفوظ است. تکثیر و یا انتشار مطالب، فیلم، عکس و محتوای این وب‌سایت به هر شکل، اکیداً ممنوع می‌باشد.
All Contents © Copyright 2011, Elam Ministries. All International Rights Reserved

 

مطابق قوانین بین‌المللی تمامی حقوق مربوط به وب‌سایت کلمه برای سازمان ایلام محفوظ است. © ۲۰۱۵ واژگان کلیدی | تماس با ما | شرایط سایت | نقشۀ سایت | En