/images/Login/login_left5.png
نام کاربری   کلمۀ رمز              
/images/Login/login_right5.png
‮گرافیک کم‮
  
تنظیم با
ترتیب تنظیم

 
 

پرداختی به پرسش‌ها

در زندگی روزمره سؤالات فراوانی ذهن انسان‌ها را به خود مشغول می‌دارد. به‌عنوان مثال، آیا جنین صرفاً یک تکه بافت است، یا انسانی است زنده؟ یا چرا خدای نیکو اجازه می‌دهد شرارت در دنیا وجود داشته باشد؟ و .... این بخش فرصتی است برای اینکه چنین سؤالاتی بازگو شود و نقطه‏‌نظر مسیحیان در این زمینه مورد بررسی قرار گیرد.

برای مطالعۀ مقالات "پرداختی به پرسش‌ها" لطفاً اینجا کلیک کنید

 

گسترش افق دعا

ما به‌عنوان افراد مسیحی وظیفه داریم برای اقوام دیگر نیز اشتیاق داشته باشیم و برایشان شفاعت کنیم. اما در وهلۀ نخست باید شناختی نسبی در مورد آنها داشته باشیم. در این قسمت کشورهای مختلف را به شما معرفی می‌کنیم و در انتها نکات دعا بازگو می‌شود.

برای مطالعۀ مقالات "آشنایی با کشورهای جهان" لطفاً اینجا کلیک کنید

 

مسیحیت و دنیای امروز

در این بخش موضوعات داغ روز از جمله پناهندگی، روابط جنسی، همجنس‌بازی و غیره مورد بحث قرار می‌گیرد و نقطه‌‌نظر مسیحیان نسبت به این‌گونه مسائل مورد بررسی قرار می‌گیرد.

برای مطالعۀ مقالات "مسیحیت و دنیای امروز" لطفاً اینجا کلیک کنید

 

شگفتی‌های خلقت

در کتاب‌مقدس در کتاب پیدایش می‌خوانیم که چگونه خدا در مدت ۶ روز جهان را به‌وجود آورد. او از آفرینش خود راضی بود و هر آنچه ‌آفرید نیکو نامید. بنابراین ما نیز تصمیم گرفتیم به‌تدریج خلقت زیبا و در عین حال پیچیدۀ خدا را مورد کنکاش قرار دهیم تا ما نیز همچون مزمور نویس اعتراف کنیم که «آسمان جلال خدا را بیان می‌کند و فلک از عمل دست‌هایش خبر می‌دهد.»

برای مطالعۀ مقالات "شگفتی‌های خلقت" لطفاً اینجا کلیک کنید

 

  
marker_left1marker_right


 

مطابق قوانین بین‌المللی تمامی حقوق مربوط به وب‌سایت کلمه برای سازمان ایلام محفوظ است. © ۲۰۱۵ واژگان کلیدی | تماس با ما | شرایط سایت | نقشۀ سایت | En