/images/Login/login_left5.png
نام کاربری   کلمۀ رمز              
/images/Login/login_right5.png
‮گرافیک کم‮
  
Back

کتاب‌مقدس- ترجمۀ هزارۀ نو

 

 

دوستان عزیز،

خدا را حمد و سپاس که فیض‌اش ما را قادر ساخت ترجمۀ هزارۀ نو را که "دقیق‌ترین، شیواترین و جدیدترین" ترجمۀ فارسی است به‌صورت تکست در اختیار شما قرار دهیم.

کتاب‌مقدس به‌عنوان یکی از پرفروشترین آثار مکتوب جهان بیش از هر کتاب دیگر زندگی انسان‌ها را متحول ساخته است. به شما اطمینان می‌دهیم که از طریق مطالعۀ این کتاب می‌توانید با عیسی مسیح ملاقاتی زنده داشته باشید.

 

_________________________

دوستان و همکاران گرامی،

به‌منظور جلوگیری از ایجاد جرح و تعدیل در متن این ترجمه، و حفظ انسجام، شکل، و ترکیب و نظم متن آن، و نیز رعایت حقوقِ قانونیِ مربوط به این اثر، نیز در پی سؤالات متعددی که برخی از علاقه‌مندان از طریق وب‌سات کلمه مطرح کرده بودند، صلاح دیدیم که به اطلاع همگان برسانیم:

همکاران مسیحی، و وب‌سایت‌های علاقه‌مند به استفاده از «ترجمۀ هزارۀ نو» می‌توانن لینک زیر را در سایت خود درج کنند و اسم هر کتاب را به صفحۀ مربوطه در وب‌سایت کلمه لینک بدهند.

شایان ذکر است که نویسندگان، محققان، واعظان، معلمان و تهیه‌کنندگان برنامه‌های مسیحی می‌توانند از متن این ترجمه (با ذکر منبع) برای تهیۀ مطالب، مقالات و یا تهیۀ دروس و تولید برنامه‌های مسیحی استفاده کنند.

از همکاری و حسن توجه شما صمیمانه سپاسگزاریم.

 

New Millennium Version of TheBible in Persian / Farsi

_________________________

 

برای مطالعۀ کتاب‌مقدس/ترجمۀ هزارۀ نو لطفاً روی لینک زیر کلیک کنید

 

ترجمۀ هزارۀ نو 

 

برای تهیۀ کتاب‌مقدس/ترجمۀ هزارۀ نو،

لطفاً از طریق آدرس، ای‌میل و شماره تلفن زیر با انتشارات ایلام تماس بگیرید:
 
انتشارات ایلام/ سفارش کتاب‌مقدس و منابع مسیحی
آدرس پستی:
Elam Publications
P.O.Box 75, Godalming, Surrey, GU8 6YP, UK
تلفن اروپا/آسیا: ۷۹۱۳۶۰ ۱۴۸۳ ۰۰۴۴
فکس: ۷۰۷ ۴۲۷ ۱۴۸۳ ۰۰۴۴
publications@elam.com
 
 
کلیۀ حقوق این اثر برای سازمان ایلام محفوظ است. چاپ،  تکثیر و یا انتشار این اثر  به هر شکل، اکیداً ممنوع است.

All Contents © Copyright 2016, Elam Ministries. All International Rights Reserved

 

 _______________________________________

 

دوستان عزیز،

خدا را سپاس می‌گویم که ما را قادر ساخت ترجمۀ هزارۀ نو را به شکل الکترونیک و قابل استفاده در سیستم‌های آی‌پد، آی‌تاچ، آی‌فون و بلَک‌بِری در اختیار شما بگاذاریم. برای دانلود این برنامه و مطالعۀ ترجمۀ هزارۀ نو و ترجمۀ قدیمی فارسی لطفاً با استفاده از وسیلۀ خود به سایت زیر بروید:

https://www.bible.com/en-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏GB/bible/118/jhn.1.nmv

سپس مطابق دستورالعملی که روی صفحه می‌بینید برنامه را نصب کنید. سپس به گزینۀ ورژن/زبان بروید و زبان فارسی را از منوی زبان‌ها انتخاب کنید. ورژن متناسب با سیستم اندروید نیز به‌زودی از طریق همین سایت در دسترس علاقمندان قرار خواهد گرفت.

 

 

قابل توجه علاقمندان مطالعۀ کتاب‌مقدس و متون فارسی در سیستم اندروید:

 

دوستان، عزیز، سیستم‌های عامل اندروید قدیمی مثل فرویو، سندویچ ... متون فارسی/عربی را درست نشان نمی‌دهند و نیاز به تغییرات عمده‌ای دارند. خوشبختانه سیستم عامل جدید اندروید، آیس‌کریم‌سندویچ، این امکان رادارد.
ولی جای نگرانی نیست زیرا می‌توان سیستم‌های قبلی را نیز آپدیت کرد. ولی پیش از اقدام به آپدیت کردن حتماً از طریق برنامۀ برای دستگاه‌های سامسونگ و یا هربرنامۀ دیگری که در اختیار دارید، فایل‌ها، دفترچه تلفن، عکس و هرچه را که نیاز دارید بک‌آپ بگیرید و بعد این مراحل را اجرا کنید. لطفاً در نظر داشته باشید که هیچ‌یک از این پیشنهادها تضمینی نیستند و مسئولیت هرگونه آسیب احتمالی بر عهدۀ خودشخص می‌باشد. ولی اگر مراحل را درست انجام بدهید موفق خواهید شد.

 برای راهنمایی بیشتر و دانلود فایل‌های لازم و نیز دیدن کلیپ‌های آموزشی مربوطه به این صفحه بروید:
http://www.thehelptimes.com/how-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏to-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏install-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏android-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏4-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏0-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏ice-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏cream-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏sandwich-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏on-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏galaxy-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏s-‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏‏i9000/

 

−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−

 

همچنین،

خدا را سپاس می‌گویم که ما را قادر ساخت ترجمۀ هزارۀ نو را به شکل الکترونیک و قابل استفاده در نرم‌افزار ای‌سورد در اختیار شما بگذاریم. دعا و آرزوی ما این است که استفاده از این نرم‌افزار مطالعۀ کلام خدا را برای تمامی فارسی‌زبانان در هر نقطه از جهان امکان‌پذیر سازد.

همچنین با خوشحالی به اطلاع علاقمندان می‌رسانیم که ترجمۀ هزارۀ نو اکنون در برنامۀ ای‌سورد قابل جستجو است. لطفاً فایل جدید را از لینک زیر دانلود و نصب کنید.

 

با آرزوی توفیق
کلمـه

−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−

 

 

دستورالعمل نصب برنامه و ترجمه‌ها:

دوستان عزیز برای استفاده از این برنامه و ترجمۀ هزارۀ نو لطفاً مراحل زیر را اجرا کنید:

 

۱.  اول برنامۀ ای‌سورد و فایل آپ‌دیدت آن را از سایت زیر داونلود و نصب کنید. برای نصب ترجمۀ هزارۀ نو و سایر ترجمه‌های کتاب‌مقدس، نصب این برنامه ضروری است:

دوانلود برنامۀ ای‌سورد و آپ‌دیت

 

۲.  ترجمۀ هزارۀ نو را از لینک زیرد دوانلود و نصب کنید:

داونلود ترجمۀ هزارۀ نو 

 

 پس از دانلود روی nmv.exe رایت کلیک کرده با استفاده از گزینۀ Run as Aministrator  آن را نصب نمایید.

 

 نکته: اگر در حین دانلود با پیام امنیتی گوگل در پایین صفحه روبه‌رو شدید:

 NMV.exe is not commonly downloaded and could be dangerous

لطفاً روی مثلث کوچک سمت راست پیام کلیک کنید و گزینۀ keep را از منوی سمت راست انتخاب نمایید. 

 

۳. کاربران سیستم مکینتاش می‌توانند فایل را از لینک زیر دانلود کنند:

داونلود ترجمۀ هزارۀ نو (مکینتاش)

 

نکته: پس از دانلود فایل nmv.tar.gz، روی آن دوبار کلیک کنید و به روش معمول مک فایل را از حالت فشرده خارج نمایید.

بعد به برنامۀ ای‌سورد بروید و مطابق دستور زیر فایل را به برنامه وارد کنید:

Select "Import" -‏‏‏ "File" menu

سپس برنامه را ببندید و مجدداً باز کنید. این بار ترجمه هزاره با منوی NMV دیده خواهد شد.

 

 

۴. برای دوانلود کردن ترجمه‌های انگلیسی کتاب‌مقدس لطفاً روی لینک زیر کلیک کنید:

دوانلود ترجمه‌های معتبر انگلیسی کتاب‌مقدس

 

−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−−

 

نمونه‌هایی از ترجمۀ هزارۀ نو به‌همراه سایر ترجمه‌های معتبر در نرم‌افزار ای‌سورد:

 

 

برای مشاهدۀ سایر نمونه‌ها و امکانات نرم‌افزار ای‌سورد لطفاً روی لینک زیر کلیک کنید:

نمونه‌ها و ابزارهای برنامۀ ای‌سورد

 

 


ارزیابی این مقاله ٣.١ from ٢٣٣ رأی .
لطفاً این مقاله را ارزیابی کنید : ١ ٢ ٣ ٤ ٥  

نظرات ارسالی در مورد مقاله

فرستندۀ این روی خط ١٢:٢٧:٤ ١٢/٢٨/٢٠٠٥

بسم الله الرحمن الرحیم سلام ودرود خداوند به بندگان صالح و پاکش. آیا تا به حال قرآن را خوانده اید؟ به نظر شما قرآن عیسی(ع) را چگونه وصف میکند؟ لطفا با من مکاتبه کنید.

فرستندۀ این روی خط ١٠:٣٢:٥٠ ١/٦/٢٠٠٦

دوست و برادر عزیز از ارسال سؤالی که مطرح کردید بسیار متشکریم. قبل از هر چیز باید خاطرنشان شویم که بسیاری از ما دست‌اندر کارآن این وب‌سایت مسلمان‌زاده‌ایم و پس از مطالعۀ انجیل و آشنایی با بخشش و محبت مسیح به او ایمان آوردیم. پس با قرآن و مطالعات اسلامی نیز سر و کار داشته و آشناییم. به‌طور خلاصه خدمت شما عرض می‌کنیم که قرآن عیسی مسیح را به‌عنوان یکی از پیامبران اعظم خدا و مقدس‌ترین وجود بشری معرفی می‌کند و برای او احترام و عزت خاصی قائل است که جای بسی خوشحالی است. اما متأسفانه این تعاریف در توضیح شخصیت عیسای مسیح کافی نیست چرا که او نه تنها در مقام انسان کامل، معلم و استاد شریعت و پیامبر خدا است، بلکه در بُعد الهی شخصیت خود از ذات الهی برخوردار است که او را با خدا هم‌سان می‌سازد. می‌دانیم که درک این نکته برای اذهان نا آشنا با تعاریف مسیحی و کتاب‌مقدسی از ایمان مسیحی دشوار است اما همین‌نکته باعث شد که نگارندگان قرآن نتوانند تعریفی دقیق و جامع بر اساس کتاب‌مقدس که مکاشفۀ مکتوب الهی است در قرآن ثبت و ضبط کنند. نکتۀ مهم دیگر مرگ و قیام مسیح از مردگان است که بر اساس قرآن، سورۀ آل عمران آیۀ ۵ به بعد "بر مسیحیان" مشتبه گشته است. پس بر اساس قرآن کسانی که واقعۀ صلیب مسیح را مشاهده می‌کردند دچار اشتباه شدند زیرا خدا یهودای خائن را به مرگ صلیب سپرد و عیسای مسیح را زنده به آسمان برد. اگر اناجیل را مطالعه کنید به‌وضوح درمی‌یابید که چنین باوری با آنچه در کلام خدا آمده و ایمان مسیحیان کاملاً متناقض و غیرقابل قبول است. چرا که اگر واقعیت صلیب و قیام مسیح را از او جدا کنیم بدین می‌ماند که آفتاب را از روز جدا کرده باشیم، که در آن‌صورت روز بدون آفتاب بی‌معنا خواهد بود. خواهشمندیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مبانی مسیحیت به بخش تعلیمی وب‌سایت کلمه مراجعه فرمایید. خوشحال می‌شویم اگر بتوانیم در زمینۀ شناخت حقیقت مؤثر واقع شویم با آرزوی برکات وب‌سایت کلمه

فرستندۀ این روی خط ٥:٥٦:٣٨ ١/١٤/٢٠٠٦

دوست عزیز متشکریم که سؤالی چنین مهم را مطرح کردید. خواهشمندیم برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش "زنان کتاب‌مقدس" بروید و مقالات موجود را مطالعه کنید. و در صورتی که هنوز این سؤال در ذهن‌تان باقی است دوباره با ما مکاتبه نمایید. بدیهی است که ثبت‌نام رایگان در این وب‌سایت به شما امکان می‌دهد که با مشاوران وب‌سایت نیز در تماس و مکاتبه باشید. با آرزوی توفیق وب‌سایت کلمه

فرستندۀ این روی خط ٢٠:٧:١ ٢/٣/٢٠٠٦

پیام مسیح این بود: در زمین سلامتی و در میان مردم رضامندی باد... خداوند را تا ابد سپاس باد....

فرستندۀ این روی خط ٠:٥٨:٤ ٢/٧/٢٠٠٦

ایا کتاب انجیل تحریف شده است؟

فرستندۀ این روی خط ٧:٣٠:٤٢ ٢/١٢/٢٠٠٦

دوست عزیز، طبیعی است که در این سوره در مورد صلیب و مرگ مسیح چیزی ندیده باشید چون اسلام بر اساس این آیه و آیۀ ۱۵۷ سورۀ نساء و موارد دیگر مسئلۀ به‌صلیب کشیده شدن و مرگ و قیام عیسی مسیح را انکار می‌کند. موضوعی که قلب مسیحیت راستین و بنیاد ایمان مسیحی است. خوهشمندیم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عقاید اسلامی در خصوص مسیحیت و مرگ و قیام مسیح به وب‌سایت‌ۀای زیر رجوع کنید: با آرزوی توفیق، وب‌سایت کلمه. http://www.efarsi.org/quran/apx22.html و http://www.efarsi.org/quran/004.htm

فرستندۀ این روی خط ١٢:١١:٦ ٢/٢٠/٢٠٠٦

دوست عزیز و ارجمند، بسیار خوشحال و سپاسگزاریم که نظرتان را برای ما ارسال کردید. همچنین خوشحالیم که ترجمۀ جدید برای شما مفید فایده واقع شده است. نیز از ابراز ارادت شما نسبت به ادیان آسمانی قدر دانیم. و اما اینکه گفته بودید چرا همه سعی می‌کنیم دین خود را بهتر بدانیم. بر گفتۀ شما نقدی داریم که با عرض ارادت و خلوص خدمت‌تان عرض می‌کنیم. ما در مسیحیت سعی بر این نداریم که بگوییم کدام دین برتر یا فروتر از دیگری است، بلکه سعی ما بر این است که محبت خدا را که در صلیب مسیح برای انسان گناه‌کار آشکار شده معرفی کنیم، همان‌گونه که کلام خدا می‌فرماید نه کم و نه بیش. و در این رهگذر موضوع بحث ما دین‌باوری و معرفی اعتقادات انتزاعی صرف نیست بلکه معرفی خدایی است که با آغوشی باز و پر از محبت در انتظار بازگشت انسان گمشده و گناه‌کار است. همان‌گونه که در اناجیل و به‌خصوص در انجیل یوحنا باب سوم آیۀ ۱۶ می‌خوانیم. خواهش ما این است که به مطالعه عهد جدید و اناجیل ادامه دهید و سؤالات خود را با ما در میان بگذارید. خوشحال می‌شویم که در این رهگذر کمکی باشیم برای شناخت بهتر ایمان مسیحی با آرزوی توفیق وب‌سایت کلمه

فرستندۀ این روی خط ٥:٢٩:٥٢ ٣/٢/٢٠٠٦

دوست گرامی، خوشحالیم که سؤالی چنین مهم را مطرح کردید. در پاسخ خواهشمندیم با استفاده از لینک‌های زیر به مقالات مربوطه به این سؤال بروید و اگر همچنان در مورد این محبت سؤالی در ذهن‌تان باقی بود باز با ما مکاتبه کنید. مایۀ خوشحالی ما است که بتوانیم در این رهگذر کمکی باشیم. در ضمن می‌توانید با استفاده از امکانات جستجوی سایت مقالات مربوط به موضوع محبت را پیدا کنید. با آرزوی توفیق وب‌سایت کلمه http://www.kalameh.com/List.aspx?category=40&PHPSESSID=5a910d753c7445bd7135351e197c7b97

فرستندۀ این روی خط ٨:٢٣:٥٧ ١/٢٩/٢٠٠٧

HICHKAS NEMITAVNAD JELOYE KAR AZIM ROOHOLGHODOS RA DAR IRAN BEGIRAD BE OMIDE ROOZI KE KALAME KHODA AZADANEH DAR IRAN MOEZE SHODEH VA GHALBHAYE TESHNE RA SIRAB KONAD.

فرستندۀ این روی خط ١٠:٥٨:٤٥ ٣/٣/٢٠٠٧

با سلام!

فرستندۀ این روی خط ١:٤٧:٥٨ ٣/٢٣/٢٠٠٧

دوست گرامی، خوشحالیم که انجیل را هم به فارسی و هم به انگلیسی مطالعه کرده‌اید. این نشان‌دهندۀ علاقه و دقت نظر شما است. خیلی کوتاه به چند نکته اشاره می‌کنیم. اول اینکه هر یک از نویسندگان اناجیل با الهام از روح خدا شرح تولد، زندگی، تعالیم و مرگ و قیام عیسی مسیح را از دیدگاه الهیاتی خاص خود و برای مخاطبین خاصی نوشتند. مثلا مخاطبین مرقس که از لحاظ حجم کوتاه‌تر از سایر اناجیل است مسیحیان رومی هستند که طرز فکر و نگرش رومی داشتند. پس مرقس به شرح جزئیات شریعت، آداب و رسوم و اسامی یهودی است نمی‌پردازد و به‌قول خودمان سر اصل مطلب می‌رود و شرح ماوقع را در آن حد می‌نویسد که لازم است. اما متی که نویسنده‌ای یهودی و آشنا با یهودیت است و مخاطبینش یهودیانند لازم می‌بیند که ارتباط عیسای ناصری یهودیت و کتب مقدس را به‌وضوح شرح دهد تا برای یهودیان کاملاً آشکار شود که این عیسی همان مسیح یا ماشیح و پسر داوود است که قرن‌ها در انتظار ظهور او بودند و انبیای‌شان در کتب مقدس وعدۀ ظهور او داده بودند. پس می‌بینند که بین نحوۀ نگرش و نگارش نویسندگان تفاوت هست اما اصل مطلب و منظور و مقصود نویسندگان یکی است. اما همان‌طور که خود نیز دیده‌اید در هر چهار انجیل به واقعۀ معجزه‌آسای تولد مسیح اشاره شده. لطفاً دقت داشته باشید که هدف اناجیل شرح واقعیت است نه خوب جلوه دادن مسائل و آن‌هم طوری که خوشایند خوانندگان باشد! دیگر آن‌که باید وقایع اناجیل را در متن و زمینۀ خود درک کنیم. مثلا آنجا که عیسی به آن زن می‌گوید که شایسته نیست نان فرزندان را جلوی سگان بیاندازیم، در واقع از یک ضرب‌المثل رایج استفاده می‌کند و قصدش به‌هیچ عنوان توهین به آن زن نیست بلکه آزمودن ایمان او است. لطفاً همان‌طور که به آزمون توجه کرده‌اید به پاداش آن نیز توجه کنید. عیسی در پایان به آن زن چه می‌گوید؟ آنگاه عیسی گفت: «ای زن، ایمان تو عظیم است! خواهش تو برآورده شود!» پس باید کلام خدا را با دقت بیشتر و به‌طور کامل بخوانیم و از خدا نیز بخواهیم از طریق کلامش با ما سخن بگوید. همان‌طور که خود نیز خیلی خوب ذکر کرده بودید اناجیل تعلیمات دینی نیستند بلکه شرح ورود خدا به زندگی ما انسان‌های خاکی‌اند. خدایی که در عهد عتیق بر قوم یهود ظاهر شد و با آنها عهد بست در عهد جدید در جسم پسرش عیسای مسیح بر ما ظاهر شد. در واقع کتاب‌مقدس داستان خدا است و اناجیل نقطۀ اوج آنند. عیسای مسیح نیامد تا تعلیمات دینی جدید به انسان بدهد چرا که این تعالم به‌طور کامل در شریعت یهود مکتوب و مدون بودند او آمد تا با زندگی، تعالیم، رنج، و مرگ و قیام و تمامی موجودیتش به ما بگوید که خدا کیست. او تجسم خدا بود. از اسامی بسیار زیبای مسیح عمانوئیل است یعنی خدا با ما. دوست گرامی دعای ما این است که شما نیز بتوانید با ذهن و قلبی باز و با فروتنی و خضوع با عمانوئیل ملاقات کنید. با آرزوی توفیق. کلمه

فرستندۀ این روی خط ١٧:٣٢:٥٠ ٤/٨/٢٠٠٧

salam.Doost daram az masih bishtar bedoonam.ba tashakkor.

فرستندۀ این روی خط ١٨:٨:١٧ ٤/١٤/٢٠٠٧

سلام من تازه ایمان اوردم ولی روح سریر در من وارد شده و مدام این سوال توی ذهنم میاد که از کجا معلوم اسلام برتر باشه یا مسیحیت؟

فرستندۀ این روی خط ٥:١:٥٠ ٤/١٧/٢٠٠٧

برادر/خواهر گرامی در مسیح. کلام خدا می‌فرماید هیچ‌کس جز به روح مقدس الهی نمی‌تواند به عیسی مسیح خداوند اقرار و اعتراف کند ۱قرنتیان ۱۲:‏۳. اگر مسیح را چون خداوند و منجی خود پذیرفته‌اید پس ایمان‌تان بر اساس کلام خدا است. رومیان ۱۰:‏۹ پس روح شریر نمی‌تواند بر کسی که به عیسی مسیح ایمان آورده و از روح خدا تعمید یافته حاکم شود. این‌که گفتید روح شریر در شما وارده شده صحیح نیست و لطفاً این فکر را از سر بیرون کنید. ما انسانیم و شک می‌کنیم چون فکر می‌کنیم. این‌که شک می‌کنیم گناهی نیست چرا که ما را وامی‌دارد بیشتر در خصوص ایمان‌مان تحقیق و تفحص کنیم اما اگر شک را بر ایمان‌مان برتر بشماریم و جایگزین ایمان‌مان کنیم دچار مصیبت و گناه بزرگی شده‌ایم. مبنای ایمان ما نه شک و تردید بلکه کلام استوار و ابدی خدا است. پس در ایمان به مسیح استوار باشید. کلام خدا را بخوانید و با دیگر ایمانداران دعا کنید تا در ایمان قوت بیابید و رشد کنید. ما نیز برای‌تان دعا می‌کنیم. با آرزوی توفیق. کلمه

فرستندۀ این روی خط ٨:٤٠:٥ ٥/٣١/٢٠٠٧

khodavand ra sepas bikaran bad az bhar setayesh oo.va salam o dorod bar khodavand zende esay masih.dar ebteda kalame bood ve kalame nazde khoda bood va kalame khode khoda bood.man delam mikhad javabe on khaharmono bedam ke porsid naghshe zan dar

فرستندۀ این روی خط ١٠:٥٩:٢٢ ٧/٢٧/٢٠٠٨

man yek mosalmanam ke be tazegi ba masih ashna shodam makham darbareye dini masih bishtar bedanam ta betevanam eman beyaram mano rahnamee konid az koja mitunam enjil ra be surate asl dar kerman gir beyaram man moshtaghane montazere javabe shoma hastam be omide khodavand he nurash be ghalbam betabad

فرستندۀ این روی خط ٢:٢٨:٤٩ ١٠/٧/٢٠٠٨

دوست عزیز، سلام بر شما. لطفاً شماره تلفن و آدرس خود را برای ما بفرستید و ما ترتیب ارسال انجیل و راهنمایی‌های لازم را خواهیم داد. با آرزوی توفیق. کلمه

فرستندۀ این روی خط ١٥:١٩:٣٤ ١/٦/٢٠٠٩

دوست و یار گرامی خسته نباشی

فرستندۀ این روی خط ٨:٣٧:٧ ٤/١١/٢٠١٢

با سلام و عرض ادب! می‌خواستم بدانم با توجه به سرعت پایین اینترنت، فیلتر بودن سایت شما و ممنوعیت نشر کتاب مقدس در ایران آیا اجازه می‌دهید که 3 فایل لازم برای نصب ترجمۀ هزارۀ نو را همراه با توضیحات آن و ذکر منبع آن (سایت کلمه) به صورت CD در اختیار دوستانم قرار دهم یا خیر. با سپاس و آرزوی موفقیت

فرستندۀ این روی خط ٢:٢١:٣٨ ٤/٢٣/٢٠١٢

دوست گرامی، با سلام بهترین راه برای دسترسی به فایل الکترونیک ترجمۀ هزاره نو نصب برنامۀ ای‌سورد و یا یوورژن است که می‌توانید از این صفحه‌ها دانلود کنید: http://www.kalameh.com/Pages/ArticleDetails.aspx?ArticleId=1433 www.youversion.com با درود

فرستندۀ این روی خط ١٠:٢٤:٢١ ٣/٢٦/٢٠١٤

سلام تو این نرم افزار چجوری انجیل فارسی رو اضافه کنم؟ میشه آیا؟ حوصله خوندن انگلیسی رو ندارم اون هم این انگلیسی که پر از اصطلاحاتی هست که برای اولین باره می شنوم. لطفا سریعتر راهنمایی کنید.

فرستندۀ این روی خط ٢:٣٩:٣٩ ٩/٢٦/٢٠١٤

دوست عزیز، پس از نصب برنامه فایل ترجمۀ هزاره را از این لینک دانلود کنید و بعد نصب را با دو کلیک روی آن انجام دهید. با درود، کلمه داونلود ترجمۀ هزارۀ نو (نسخۀ ۹)

فرستندۀ این روی خط ٣:٤٥:٢٢ ٦/٧/٢٠١٥

سلام و خسته نباشید خدمت ادمین محترم وزیر امور خارجه اقای ظریف میگوید در ایران کسی به خاطر عقایدش به زندان نمیرود اما همین سایت نشانه بارز مهمل گویی این فرد است چرا که عقاید اقلیت ها را در زندان فبلترینگ جبس میکنند. بنذه کاربر جدید سایت هستم و تصمیم گرفتم شروع به خواندن انجیل کنم اما چند سوال داشتم 1.ایا علاوه بر ورژن اندرویذ و ایفون , ترجمه انجیل به صورت فایل پی دی اف که در کامپیوتر قابل خواندن باشد را در این سایت ارائه میکنید؟ اگر قابل قابل دریافت میباشد آیا این کتاب الکترونیکی رایگان است یا خیز؟ 2.تفاوت این انجیل ها در چیست؟مثلا انجیل یوحنا با متی چه تفاوتی دارد؟ آیا باید انها را به ترتیب مطالعه کرد؟ 3.آیا ترجمه انجیل رسا و خوانا است یا مبهم است و نیاز به تفسیر دارد؟ بی صبرانه منتظر پاسخ شما استاد گرامی هستم با تشکر

فرستندۀ این روی خط ٧:٠:١٠ ٨/١٦/٢٠١٥

درود متاسفانه لینکها http://www.kalameh.com/usr/articles/article_1433/nmv.exe با این صفحه روبرو میشود و ادامه کار را بلوک میکند: The site ahead contains harmful programs Attackers on www.kalameh.com might attempt to trick you into installing programs that harm your browsing experience (for example, by changing your homepage or showing extra ads on sites you visit). Automatically report details of possible security incidents to Google. Privacy policy همچنین لینکهای http://www.e-sword.net/bibles.html و http://www.e-sword.net/features.html با این صفحه مواجه میشد: Object Not Found The requested URL was not found on this server. If you entered the URL manually please check your spelling and try again. لطفا بررسی و تصحیح بفرمایید.

فرستندۀ این روی خط ٧:١٣:٣٣ ١/١٩/٢٠١٧

دوستان عزیز ساکن در ایران. اگر به کتاب‌مقدس نیاز دارید لطفاً باای‌میل زیر تماس بگیرید: info@kalameh.com

فرستندۀ این روی خط ٧:٢١:٣٧ ١/١٩/٢٠١٧

دوستان عزیز ساکن در ایران. اگر با مشکلی روبه‌رو شدید لطفاً باای‌میل زیر تماس بگیرید: info@kalameh.com

 

مطابق قوانین بین‌المللی تمامی حقوق مربوط به وب‌سایت کلمه برای سازمان ایلام محفوظ است. © ۲۰۱۵ واژگان کلیدی | تماس با ما | شرایط سایت | نقشۀ سایت | En