/images/Login/login_left5.png
نام کاربری   کلمۀ رمز              
/images/Login/login_right5.png
‮گرافیک کم‮
  
Back

پس از رفتن عزیزان

 

در کمال تأسف باخبر شدیم که اسقف دهقانی عزیز که از مُشوّقان و طرفداران پراپاقرص مجله "کلمه" بودند و خوانندگان ما را از اشعار زیبای خود بی‌نصیب نمی‌گذاشتند، اواخر ماه آوریل از نزد ما رفتند. اگرچه ایشان اکنون نزد خداوندی هستند که یک عمر وفادارانه او را خدمت می‌کردند، فقدان ایشان بی‌گمان ضایعه‌ای بزرگ برای مسیحیت ایران است. اسقف دهقانی در مجله "کلمه" صفحه‌ای مخصوص به خود داشتند و به‌رغم بیماری، آخرین اشعار خود را ده روز قبل از درگذشت‌شان برای ما فرستادند. قسمت شعر این شماره و نیز قسمت شخصیت برجسته را به پاس قدردانی از این شخصیتِ استثنایی مسیحیت ایران، به ایشان اختصاص داده‌ایم. یادشان گرامی.

 


ارزیابی این مقاله ٠ from ٠ رأی .
لطفاً این مقاله را ارزیابی کنید : ١ ٢ ٣ ٤ ٥  

نظرات ارسالی در مورد مقاله

فرستندۀ این روی خط ٤:١٣:٢١ ٨/٦/٢٠٠٨

yadash gerami bad

فرستندۀ این روی خط ٥:٥٠:١٠ ١٠/٦/٢٠٠٨

بدون شک کتب بجا مانده از ایشان میراث گرانبهایی برای کلیساهای بومی -محلی ایران محسوب میکردد

فرستندۀ این روی خط ٩:١٩:٥٤ ١١/١٠/٢٠٠٨

با سلام من اين عزيز بزرگوار را اولين با در سال 1996 در يک سيمينار در آلمان ملاقات نمودم. به نظر اينجانب ايشان تنها کسی بودند که ادبيات شعر فارسی را به خدمت کتاب مقدس گرفته و ايچنين زيبا و لطيف و با ذوقی که میتوان آن را عطايای روحانی ناميد بهره برده . کتاب های اين بزرگوار برای ايران و ايرانی مایه برکت و افتخار است . ايمان داريم که اين عزيز امروز در نزد خدای پدر در خائه ای که خداوند ما عسيی مسيح برای او مهيا نموده است آرام گرفته است .

 

مطابق قوانین بین‌المللی تمامی حقوق مربوط به وب‌سایت کلمه برای سازمان ایلام محفوظ است. © ۲۰۱۵ واژگان کلیدی | تماس با ما | شرایط سایت | نقشۀ سایت | En